maamaa

Być mamą to super sprawa :)

Człowiek- "zwierzę" stadne.

DSCF7766.JPG

Z wielką radością stwierdzam, że moje dziecko jest bardzo komunikatywnym Stworkiem. Chętnie wyciąga rączki do swoich bliskich, uwielbia się przytulać i bawić z innymi. Uroczo zaczepia domowników chcąc zwrócić ich uwagę na swoją osóbkę. Czasami lubi pobawić się sam, poprzekładać coś z miejsca na miejsce, pooglądać jakąś zabawkę setny raz... Jednak szybko się nudzi. Samemu to nie zabawa! Filip kocha gdy się do niego mówi, śpiewa, uwielbia czytać z kimś książeczki. Najśmieszniejsze jest jednak to w jaki sposób wtrąca się do rozmowy ze swoim baba, gega, ki, gu, aaaa, eee :)

Ostatnio coraz częściej zauważam też, że bardzo interesują go inne dzieci. Szeroko się do nich uśmiecha, podskakuje w miejscu i próbuje nawiązywać kontakt. Trochę ubolewam nad tym, że na co dzień Filip ma tak mało kontaktu z dziećmi. Wiem, że nawet tysiąc zabawek nie zastąpi mu żywego towarzystwa. W mojej główce pomału rodzi się pytanie: Kiedy następne dziecko?

Mój mąż i syn są gotowi ;) Ja jednak chciałabym jeszcze trochę poczekać. Nie za długo. Pomimo wątpliwości wiem na 100%, że chce mieć więcej dzieci :) Przynajmniej jedno. Chcę aby Filip doświadczył tego czym jest rodzeństwo. Sama mam siostrę młodszą od siebie o 5 lat. Chociaż różnie między nami bywało to skoczyłabym za nią w ogień. Kocham ją nad życie i chciałabym żeby moje dziecko też poznało smak miłości siostrzanej lub braterskiej :)

DSCF7760.JPG

DSCF7771.JPG

DSCF7772.JPG

DSCF7785.JPG

Ostatnie zdjęcie z pozdrowieniami i podziękowaniami dla cioci Evi za ślicznego misiaczka :)