maamaa

Czytamy

"Współczesna mowa ciała." Richard Webster.

DSCF7787.JPG

Kto z nas nigdy nie marzył o czytaniu w cudzych myślach?

Kto nie zastanawiał się co tak naprawdę myśli nasz rozmówca?

Kto nie próbował rozszyfrować emocji drugiej osoby lub sam nie starał się czegoś ukryć?

Wielu z nas chce wiedzieć z kim ma do czynienia i co myślą o nas inni. Wszystkiego tego można dowiedzieć się z mowy niewerbalnej. Tylko jak! Dzięki współpracy z firmą Studio Astropschologii (KLIK) mogłam zapoznać się z książką "Współczesna mowa ciała. Kompletny przewodnik jakiego potrzebujesz." Richard'a Webster'a.

Książka jest w miękkiej oprawie. 

Koszt książki to: 34,30 zł.

Pisana jest językiem, lekkim, zrozumiałym dla każdego a czcionka jest duża i wyrazista. W książce znajduje się wiele ilustracji ułatwiających zrozumienie pewnych kwestii. 

DSCF7788.JPG

Książka podzielona jest na dwie części. Oczywiście posiada też wstęp.

Część pierwsza to opis tego czym jest mowa niewerbalna. Tłumaczy w jaki sposób należy odczytywać mimikę twarzy, drobne gesty, ruchy rąk i całego ciała. Uświadamia nam kto jest do nas nastawiony przyjaźnie, kto chce nas okłamać i kto jest nami zwyczajnie znudzony. Można zatem posiąść doskonałą wiedzę i pobawić się w detektywa ;)

DSCF7791.JPG

Część druga jest bardziej praktyczna. Z niej dowiemy się jak kłamać aby nikt się nie zorientować. W jaki sposób flirtować i uwodzić. Pomoże nam we wzbudzeniu najlepszych emocji u potencjalnego pracodawcy. Wyjaśni jakie nasze gesty mogą innych odstraszać i co zrobić aby być postrzeganym jako sympatyczna osoba.

DSCF7792.JPG

DSCF7793.JPG

Mi książka bardzo przypadła do gustu :) Teraz idę wykorzystać nową wiedzę i zabawić się w detektywa ;)

studioastro_logo1_1.jpg

Ps. Pan Słonik i Pan Delfin podjęli się pomocy dobrowolnie więc nie wykorzystałam tych bezbronnych zwierzaczków ;)