maamaa

Życie

Jestem zła!

pytam.jpg

Zakładając bloga jeszcze nie wiedziałam, że stanie się on moją pasją i cząstką mojego życia. Była to dla mnie zabawa, chwila relaksu, odskocznia. Po dłuższym czasie bardzo się w 'to' wciągnęłam.

Zaczęłam selekcjonować tematy, rozmyślać co chcę na blogu zamieszczać... Na samy początku nie chciałam Wam pokazywać kim jestem. Chciałam pozostać anonimowa. Jednak jak być anonimowym pisząc o sobie? Ukazałam więc Wam moją twarz ;) Teraz robię to często. Chociaż do modelek nie należę.

Poznałam tutaj wiele osób, czytam Wasze blogi, dyskutujemy, wymieniamy się poglądami... Dzień bez blogowania jest dla mnie jakiś taki pusty. Zerkając codziennie na Wasze blogi i czytając Wasze historie tworzę sobie jakieś wyobrażenie każdego z Was. Cieszę się, że jesteście ze mną. 

Wy kochani czytelnicy, nie posiadający blogów również dajecie mi mnóstwo radości. Cieszy mnie, że zaglądacie tutaj i na fanpage.

Dziękuję Wam wszystkim, że jesteście i zostawiacie jakiś ślad po sobie.

Ostatnio coraz bardziej irytuje mnie to moje miejsce w sieci. Stale są jakieś problemy. A to z dodawaniem komentarzy, a to (tak jak dzisiaj) z dodawaniem zdjęć. Mam dla Was dwa posty, których nie mogę od dwóch dni opublikować, bo wyskakują mi błędy podczas dodawania zdjęć.

Chciałabym się stąd przenieść na własna domenę. Jednak informatyk ze mnie marny i kompletnie nie wiem jak to zrobić. Wszędzie są instrukcje jak przenieść się z blogspot'a a z bloog'a nic... Och ja nieszczęsna wybrałam najgorzej jak mogłam :(

Z drugiej jednak strony nie chciałabym stracić całego dorobku bloga. Moich wpisów i Waszych komentarzy. Najbardziej nie chce stracic Was.

Liczę aż stanie się cud i miejsce gdzie zalozylam ten moj maly swiat zmieni się na lepsze!

Post napisany pod wplywem emocji :)